Accento (اکسنتو)

دستگاه Accento Dual مجهز به دو تکنولوژی لیزر Alexandrite و لیزر Nd:Yag

Accento (اکسنتو)

دستگاه Accento Dual مجهز به دو تکنولوژی لیزرAlexandrite با طول موج 755 و لیزر Nd:Yag با طول موج 1064 بوده که توسط کمپانی Bison کره جنوبی تولید شده است. از مهمترین مزیت های این دستگاه میتوان به استفاده از آخرین تکنولوژی، قطعات اصلی و تعیین کننده امریکایی اشاره نمود که همراه با ظرافت و قیمت مناسب، این دستگاه را به بهترین انتخاب کلینیک های پوست تبدیل نموده است.

لیزر Alexandrite
لیزر Alexandrite با استفاده از یک کریستال شبیه به یاقوت به نام Alexandrite که به عنوان منبع لیزر جامد استفاده می شود، بیم لیزری درطیف Infrared با طول موج 755 نانومتر را ساطع میکند. با توجه به جذب بسیار بالای این لیزر در ملانین، جهت درمان اندیکاسیون هایی چونHair Removal و Hyper Pigmentation در تایپ های پوستی روشن (یک تا سه) استفاده میگردد.
لیزر Nd:Yag
لیزر Nd:Yag با طول موج ۱۰۶۴ نانومتر با ماده فعال يتريوم آلومينيوم گارنت به همراه ماده کمکی نئوديميوم ساخته شده است. در مقایسه با سایر لیزرها، لیزر Nd:Yag توانایی رسیدن به لایه های عمیقتر پوست را دارا می باشد. جذب مناسب این طول موج در ملانین و مشتقات هموگلوبین ، لیزر Nd:Yag را به بهترین انتخاب درمان موهای زائد در پوست های سبزه و تیره (تایپ سه تا شش) تبدیل نموده است. همچنین این لیزر جهت درمان انواع Vascular Lesions، Hyper Pigmentation و Skin Rejuvenation استفاده می گردد.

مزایای دستگاه اکسنتو

دارای سیستم Auto-Calibration
مجهز به سیستم Spray Cryogen (DCD) & Air Cooling
قابلیت تنظیم Pulse Width
قابلیت استفاده از Various Spot Size
مجهز به تکنولوژی Flat-Top Beam
قابلیت استفاده از فرکانس های 4/0 هرتز تا 10 هرتز
مجهز به سیستم درمانی Nail Fungus
مجهز به Wireless Foot Switch
مجهز به دوربین بزرگنمایی

 

قبل و بعد از استفاده از دستگاه

مشخصات فنی Accento