Dermatic (درماتیک)

ابزاری قدرتمند و دقیق جهت انجام تزریقات مزوتراپی است

گان مزوتراپی درماتیک 3

گان مزوتراپی، ابزاری قدرتمند و دقیق جهت انجام تزریقات مزوتراپی است،که علاوه بر فراهم آوردن امکان تزریق دقیق،سریع وآسان دارو های مزوتراپی،موجب سهولت کار پزشکان و ممانعت از به هدر رفتن دارو شده، تزریقی بدون درد را برای بیماران به ارمغان می آورد.گان DERMATIC3 یک گان مزوتراپی Pneumatic ساخت کمپانی Euromi بلژیک است که با استفاده از هوای فشرده جهت انجام تزریقات،موجب فراهم آوردن تزریقات بدون درد و با سرعت بالا خواهد شد.

مکانیسم اثرامواج رادیوفرکانس:
1.اثر در پوست: امواج رادیوفرکانس باافزایش دمای درم تاحدود 60-55 درجه،موجب تحریک فیبروبلاستها به ساخت کلاژن می شود. ازطرف دیگر فرآیند Collagen Remodeling اتفاق می افتد،که نتیجه آن،تبدیل کلاژنهای آسیب دیده،به انواع دارای حداکثر قدرت بیولوژیک است.
این مکانیسم،باافزایش قوام والاستیسیته پوست همراه بوده،لیفتینگ وجوانسازی پوست و رفع ضایعات پوستی راکه نیازمند ترمیم ساختارکلاژن وافزایش Turn Over سلولی هستند ،موجب می شود.
جهت دستیابی به حداکثر نتیجه درمانی درپوست،یک هندپیس تری پلار در دستگاه رافوس تعبیه شده است. این هندپیس دارای توان بالایی است وفاصله بین الکترودهای آن طوری تنظیم شده است که حداکثرعمق نفوذ تا پوست بوده،افزایش حرارت درچربی هیپودرمی اتفاق نیافتد.

2.اثردربافت چربی: مقاومت بافت چربی به امواج رادیوفرکانس تاحدی است که موجب افزایش دمای بافت چربی شده،لیزچربی را موجب می شود. ازطرف دیگر،افزایش جریان خون و لنف که ناشی ازافزایش حرارت دربافت چربی می باشد،موجب کمک به درمان ظاهرپوست پرتقالی سلولیت خواهد شد.
دستگاه رافوس جهت اثردربافت چربی از پروبهای مونوپلارCET و RET استفاده می کند. جهت ازبین بردن چربی درنواحی باضخامت کمتر و نیزرفع ظاهرپوست پرتقالی سلولیت،پروبCET وجهت رفع چربی های موضعی باضخامت بیشتر،ازپروبRET استفاده می شود.

قبل و بعد از استفاده از دستگاه

پرسش‌های متداول

آیا استفاده از مزوگان ، در میزان درد حین تزریقPRP و دارو های مزوتراپی تاثیر دارد؟
بله،کمپرسور هوای فشرده مزوگان، موجب افزایش سرعت تزریق می شود،که این سرعت بالا ، به شدت از درد بیماران در حین تزریقات خواهد کاست.
میزانleakage دارو در حین تزریق با مزوگان dermatic3 چقدر است؟
dermatic3 دارای سیستم clamping است که موجب قطع خروج محتوای سرنگ،پس از خارج کردن needle از داخل پوست می شود.
وجود سیستم clamping،موجب فقدان هر گونه leakage و به هدر رفتن دارو خواهد شد.

مشخصات فنی

-دارای مد MANUAL و اتوماتیک
-قابلیت انجام 350-0 شات در دقیقه
-قابلیت تنظیم عمق تزریق
-تزریق سریع
-بدونleakage
-قابلیت استفاده از انواع سرنگ 1ml-2ml-10ml