Doublo Gold (دابلو گلد)

دستگاه Doublo Gold (دابلو گلد) مجهز به تکنولوژی هایفو

Doublo Gold (دابلو گلد)

دستگاه دابلو گلد (Doublo gold) مجهز به تکنولوژی هایفو است . تکنولوژی هایفو به امواج ماورای صوت با شدت بالاتر از 5 watt/cm2 گفته میشود که بصورت کاملا متمرکز و در یک عمق مشخص و قابل پیش بینی ، کانونی شده و توانایی نفوذ به عمق دلخواه در بدن ، بدون آسیب به بافت های موجود در مسیر را دارد.
این ویژگی منحصر به فرد در دستگاه دابلو گلد (Doublo gold) باعث شده دستیابی به لایه SMAS بدون نیاز به جراحی قابل انجام باشد و به واسطه کاهش مساحت این لایه و افزایش قوام آن، همراه با تحریک فرآیند جوانسازی در درم که به عنوان محبوبترین روش لیفتینگ غیر تهاجمی مورد تایید FDA در دنیا شناخته میشود.

امکانات دستگاه Doublo Gold (دابلو گلد)

دابلو گلد (Doublo gold) آخرین ورژن از خانواده دابلو بوده که با استفاده از تکنولوژی هایفو و به دلیل برخورداری از درایور برد های بسیار با کیفیت، بهره گیری از با کیفیت ترین منبع تولید HIFU و کارتریج های متنوع به پرفروش ترین سیستم HIFU در دنیا تبدیل شده است.
⦁ افزایش چشمگیر سرعت به همراه بالارفتن میزان اثر بخشی
⦁ کارتریج های متنوع دستگاه جهت دستیابی به حداکثر اثربخشی در نقاط مختلف صورت، گردن و بدن :
S7 با عمق نفوذ 1.5 میلیمتر و فرکانس 7 MHz
M7 با عمق نفوذ 3 میلیمتر و فرکانس MHz 7
D7 با عمق نفوذ 4.5 میلیمتر و فرکانس 7 MHz
D4 با عمق نفوذ 4.5 میلیمتر و فرکانس 4 MHz
L4 با عمق نفوذ 13 میلیمتر و فرکانس 4 MHz
⦁ بزرگترین قطر دات های ایجاد شده در مقایسه با تمامی دستگاه های HIFU
⦁ کمترین افت توان در کل شات های مصرفی
⦁ عدم افت توان در کارتریج ها
⦁ ایجاد نقاط به صورت کاملا متمرکز و بدون هیچ گونه همپوشانی و اعوجاج موج در تمامی کارتریج ها
⦁ امکان استفاده از بالاترین انرژی و عدم ایجاد آسیب و عوارض جانبی به دلیل تمرکز بالای هر دات
⦁ قابلیت تنظیم طول هر لاین از یک دات تا 25 میلیمتر
⦁ قابلیت تنظیم فاصله دات ها با دقت 0.1 میلیمتر
⦁ امکان همزمان لیفتینگ و جوانسازی پوست در یک جلسه
⦁ عدم ایجاد آسیب در اپیدرم و بافت های محیطی
⦁ قابل استفاده در کلیه تایپ های پوستی بدون محدودیت
⦁ قابل استفاده برای تمامی فصول
⦁ بدون نیاز به استراحت و مراقبتهای قبل و بعد از انجام دابلو
⦁ اثر درمانی بسیار بلند مدت تنها بعد از انجام دابلو در یک جلسه
⦁ برنامه کاربردی از پیش تعیین شده با امکان تغییر پارامتر
⦁ کاربری بسیار آسان اپراتوری USER FRIENDLY
⦁ هندپیس و کارتریج سبک

قبل و بعد از استفاده از دستگاه

پرسش‌های متداول دابلو

مزیت روش هایفو نسبت به سایر روشهای لیفتینگ صورت چیست ؟

هایفو روشی کاملا موثر، ایمن و غیرتهاجمی بوده و کوچکترین آسیبی به سطح پوست نمی زند. برخلاف روشهای جراحی و لیزر، بعد از انجام هایفو شواهدی از برش، بخیه، کبودی، قرمزی، زخم و التهاب بر روی پوست دیده نمی شود و فرد به راحتی می تواند کارهای معمول روزمره خود را ادامه دهد و نیاز به استراحت و نقاهت خاصی نیست.

دومین نکته این که انجام تنها یک جلسه هایفو باعث بروز بهبودی به مدت یک تا سه سال می گردد و برخلاف روشهای لیزری نیاز به تکرار ماهانه چندین جلسه نیست.

از نظر اقتصادی در مقایسه با روشهای جراحی انجام هایفو کم هزینه تر می باشد.

هایفو بهتر است یا نخ؟ عوارض لیفت با نخ چیست؟

لیفت با نخ یک روش جدید است که در کره جنوبی ابداع شده و بتدریج به سایر کشورها معرفی شده است.بعد از گذشت چند سال از ورود این نخ ها به ایران و بروز عوارض جانبی متعدد از قبیل عفونت ،ورم های متعدد و فرو رفتگی ناشی از آن روز به روز طرفداران خود را از دست می دهد.تاثیر لیفت با نخ بسیار جزئی و ماندگاری آن کوتاه است و در مقایسه با روش های مدرن لیفتینگ از قبیل هایفوتراپی که تاثیر فوق العاده ای بر روی لایه های پوست دارد و مورد تایید FDA است یک روش غیر استاندارد محسوب می شود. واقعیت این است که لیفت با نخ تاثیر چندانی ندارد و با توجه به هزینه آن و عدم تاثیر قابل توجه بر روی پوست روش مورد تاییدی نیست.

چگونه با هایفو لاغر می‌شویم؟

هایفوتراپی بر این اصل استوار است که اگر سلول در دمای بالاتر از ۵۶ سانتی گراد در حدود یک ثانیه قرار گیرند، مرگ سلول حتمی است. گرمای اولتراسوند واکنش بافتی دوگانه‌ای را در ناحیه درمان ایجاد می‌کند. از یک طرف سلول‌های چربی ناحیه مورد نظر برای همیشه از بین می‌رود و از طرف دیگر کلاژن پیرامون ناحیه درمان منقبض می‌شود و به این ترتیب از شل شدن بافت پس از درمان جلوگیری می‌شود

نتایج هایفو لاغری پس از یک تا سه جلسه درمان مشخص می‌شود. هایفوتراپی درمان ساده‌ای است که در آن دستگاه دو یا سه بار، هر بار به مدت ۱۵ تا ۲۰ دقیقه، روی ناحیه درمان قرار داده می‌شود. کل درمان ۴۵ تا ۶۰ دقیقه طول می‌کشد. واکنش بالینی معمولاً ظرف دو هفته بروز می‌یابد و در مدت سه ماه کامل می‌شود.