Excel HR (اکسل اچ آر)

Excel Hr به عنوان Gold Standard در زمینه Hair Removal درجهان، محصول کمپانی Cutera آمریکا میباشد.

Excel HR چیست؟

Excel HR به عنوان Gold Standard در زمینه Hair Removal درجهان،محصول کمپانی Cutera آمریکا میباشد. در این دستگاه از دو تکنولوژی Alexandrite و Nd:Yag Laser استفاده شده است و به همین دلیل اندیکاسون های زیاد و متنوعی برای آن در نظر گرفته می شود.

Alexandrite
طول موج 755nm و توان بالای 53j در کنار Spot Size بزرگ دستگاه و سرعت بالا، امکان دستیابی به درمانی با اثر بخشی بسیار چشم گیر و سرعت زیاد را فراهم می کند.بهترین انتخاب در پوست های 1-3 تکنولوژی Alexandrite می باشد.

Nd:Yag Laser
کمپانی Cutera آمریکا پیشرو در تکنولوژی Nd:Yag و ابداع کننده تکنیک Trupulse می باشد. در این تکنیک بر خلاف سیستم های موجود نه تنها تمامی پالس ها دارای یک انرژی واحد بوده بلکه علاوه بر آن در طول یک پالس انرژی به هیچ عنوان کاهش یا افت پیدا نخواهد کرد.
این تکنیک در کنار توان و سرعت (HZ) بالا، SPOT SIZE بزرگ و سیستم کولینگ ویژه دستگاه ، امکان دستیابی به بهترین اثرات ممکن را فراهم کرده است.

مزایای استفاده

- استفاده هم زمان از دو تکنولوژی ALEXANDRITE و ND YAG

- تنها دارنده تکنولوژی trupulse Nd yag در دنیا و به همین دلیل مناسب ترین تکنولوژی در پوست های تیره و برنزه شده (با توجه به رویکرد نسل جوان به برنزه کردن در تابستان، بهترین و تنها انتخاب برای آنها)

- استفاده از سیستم contact جهت جلوگیری از انکسار لنز و بازتاب چه از خارج به داخل پوست و چه از داخل به خارج پوست جهت افزایش اثر بخشی و کاهش عوارض جانبی نظیر درد و ....

- قابلیت تعویض spot size بدون نیاز به تعویض tip ،لنز و فایبر

- مجهز به سیستم auto calibration ،ایجاد اطمینان از سطح انرژی

- استفاده از cooling sapphire contact خنک کنندگی ثابت و قابل تنظیم قبل ،حین و بعد از درمان جهت کاهش درد و ریسک عوارض و ایجاد امکان کار بر روی همه تایپ های پوستی

قبل و بعد از استفاده از دستگاه